Bijzondere veiling voor de Jostiband

BN'ers en vrienden geven gul

EVENEMENT IS GEWEEST
25 augustus 2016, 19.30 uur
De Jostiband bestaat 50 jaar en dat vieren we in de Ziggo Dome. In aanloop naar het concert vindt op 25 augustus een veiling plaats waar veel bijzondere items onder de hamer gaan.

Iedereen is welkom

BN'ers en diverse vrienden van de Jostiband geven gul om de droom van de orkestleden te verwezenlijken. Ook Ziggo helpt hier graag aan mee. Dankzij de inzet van vele betrokkenen worden er op 25 augustus hele bijzondere items geveild. We verklappen niet alles, maar lichten wel alvast een klein tipje van de sluier op. Wat dacht je bijvoorbeeld van gesigneerde kleding van beroemde gastartiesten? Een spectaculaire ballonvaart? Of tickets en een backstagetour voor het concert in de Ziggo Dome?

Waarom deze veiling?

De Jostiband bestaat dit jaar 50 jaar. De droom van de orkestleden is om dit te vieren met een groots concert in de Ziggo Dome, met bekende artiesten, veel publiek en koninklijk applaus. Er is al veel geregeld. Voor de laatste loodjes vindt op 25 augustus een veiling plaats onder leiding van notaris John Kroes. Ben jij er ook bij?

Locatie: Landgoed Hooge Burch, De Haven
Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam.
Aanvang: 19.30 uur.

Gerelateerde artikelen

Agenda

De seizoensfinale van Game of Thrones op het witte doek

Maandag 28 augustus

De beste serie ter wereld. Zeven bioscoopzalen. Eén epische, 81 minuten durende seizoensfinal

G-DRAGON

Dinsdag 26 september - 20.00 uur

K-Pop sensatie G-DRAGON komt op 26 september naar de Ziggo Dome!

F1 Grand Prix van Maleisië

Vrijdag 29 september - 05.00 uur

Hamilton verspeelde vorig jaar zijn kansen op de titel in Kuala Lumpur. Verstappen en Ricciardo maak

Headhunterz

Zaterdag 30 september - 22.00 uur

Op 30 september komt de hardstyle legende Headhunterz terug naar de Ziggo Dome!

Lady Gaga

Dinsdag 3 oktober

Lady Gaga staat op 3 oktober in de Ziggo Dome. De kaartverkoop voor dit concert start maandag 13 feb

F1 Grand Prix van Japan

Vrijdag 6 oktober

Max Verstappen werd hier vorig jaar tweede. Hamilton en Vettel hebben het in het verleden ook wel go

Alle events

Nieuwsgierig naar álle events?

Alle events
Uitgelicht
Ziggo Dome

Editors

Op dinsdag 27 maart komt Editors naar de Ziggo Dome! De kaartverkoop start donderdag 21 september om 10 uur.

Ziggo Dome

The Killers

Op 28 februari 2018 komt The Killers naar de Ziggo Dome! De kaartverkoop start 22 september om 10:00 uur.

Ziggo Dome

Guus Meeuwis

Guus Meeuwis keert terug naar de Ziggo Dome! Op 1 & 2 december staat de zanger bij ons op de planken voor Groots met een zachte G.

Ziggo Dome

Freaqshow

Sluit het jaar op gruwelijke wijze af tijdens Freaqshow. Meer informatie over de twisted new year’s celebration volgt snel.

Nieuws