Bijzondere veiling voor de Jostiband

BN'ers en vrienden geven gul

EVENEMENT IS GEWEEST
25 augustus 2016, 19.30 uur
De Jostiband bestaat 50 jaar en dat vieren we in de Ziggo Dome. In aanloop naar het concert vindt op 25 augustus een veiling plaats waar veel bijzondere items onder de hamer gaan.

Iedereen is welkom

BN'ers en diverse vrienden van de Jostiband geven gul om de droom van de orkestleden te verwezenlijken. Ook Ziggo helpt hier graag aan mee. Dankzij de inzet van vele betrokkenen worden er op 25 augustus hele bijzondere items geveild. We verklappen niet alles, maar lichten wel alvast een klein tipje van de sluier op. Wat dacht je bijvoorbeeld van gesigneerde kleding van beroemde gastartiesten? Een spectaculaire ballonvaart? Of tickets en een backstagetour voor het concert in de Ziggo Dome?

Waarom deze veiling?

De Jostiband bestaat dit jaar 50 jaar. De droom van de orkestleden is om dit te vieren met een groots concert in de Ziggo Dome, met bekende artiesten, veel publiek en koninklijk applaus. Er is al veel geregeld. Voor de laatste loodjes vindt op 25 augustus een veiling plaats onder leiding van notaris John Kroes. Ben jij er ook bij?

Locatie: Landgoed Hooge Burch, De Haven
Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam.
Aanvang: 19.30 uur.

Gerelateerde artikelen

Agenda

Let's Dance

Zaterdag 18 november - 20.30 uur

Let's Dance zal op 18 november 2017 de Ziggo Dome wederom veranderen in de grootste discotheek van N

Gorillaz

Dinsdag 21 november - 20.00 uur

Op dinsdag 21 november komen Gorillaz naar de Ziggo Dome in Amsterdam voor een show in het kader van

Kensington

Woensdag 22 november - 20.00 uur

Op 22, 23, 24, 25 én 26 november staat Kensington in de Ziggo Dome!

Kensington

Donderdag 23 november - 20.00 uur

Kensington komt in 2017 terug naar de Ziggo Dome!

F1 Grand Prix van Abu Dhabi

Vrijdag 24 november - 10.00 uur

Beleef de ontknoping van het Formule 1-seizoen live bij Ziggo Sport! Hamilton is al kampioen. Maar&n

Kensington

Vrijdag 24 november - 20.00 uur

Kensington staat ook in 2017 in de Ziggo Dome! Kaartverkoop voor de concerten op 24 en 25 november 2

Alle events

Nieuwsgierig naar álle events?

Alle events
Uitgelicht
Ziggo Dome

Trevor Noah

Op 20 mei staat komediant Trevor Noah in de Ziggo Dome! Tickets scoor je vanaf 3 november, 11:00 uur.

Ziggo Dome

Sam Smith

Sam Smith komt op zaterdag 5 mei naar de Ziggo Dome! De kaartverkoop start 27 oktober om 10 uur.

Nieuws
Dinsdag 13 februari

Kygo