Bijzondere veiling voor de Jostiband

BN'ers en vrienden geven gul

EVENEMENT IS GEWEEST
25 augustus 2016, 19.30 uur
De Jostiband bestaat 50 jaar en dat vieren we in de Ziggo Dome. In aanloop naar het concert vindt op 25 augustus een veiling plaats waar veel bijzondere items onder de hamer gaan.

Iedereen is welkom

BN'ers en diverse vrienden van de Jostiband geven gul om de droom van de orkestleden te verwezenlijken. Ook Ziggo helpt hier graag aan mee. Dankzij de inzet van vele betrokkenen worden er op 25 augustus hele bijzondere items geveild. We verklappen niet alles, maar lichten wel alvast een klein tipje van de sluier op. Wat dacht je bijvoorbeeld van gesigneerde kleding van beroemde gastartiesten? Een spectaculaire ballonvaart? Of tickets en een backstagetour voor het concert in de Ziggo Dome?

Waarom deze veiling?

De Jostiband bestaat dit jaar 50 jaar. De droom van de orkestleden is om dit te vieren met een groots concert in de Ziggo Dome, met bekende artiesten, veel publiek en koninklijk applaus. Er is al veel geregeld. Voor de laatste loodjes vindt op 25 augustus een veiling plaats onder leiding van notaris John Kroes. Ben jij er ook bij?

Locatie: Landgoed Hooge Burch, De Haven
Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam.
Aanvang: 19.30 uur.

Gerelateerde artikelen

Agenda

Kinderpret in de Ziggo winkels

Woensdag 16 augustus - 13.00 uur

Deze zomer ontmoet je jouw grote helden in de Ziggo winkels!

F1 Grand Prix van België

Vrijdag 25 augustus

Na een welverdiende zomerstop mogen de Formule 1-coureurs weer aan de bak in België. Een soort

US Open 2017

Maandag 28 augustus

Twee weken lang strijdt de mondiale tennistop in New York om de laatste Grand Slam-titel van dit jaa

F1 Grand Prix van Italië

Vrijdag 1 september

Een klassieker onder de Formule 1-grand prixs! Na België verplaatst het racegeweld zich dit kee

Metallica

Maandag 4 september

Metallica rockt op 4 en 6 september in de Ziggo Dome! Kaartverkoop start vrijdag 24 maart om 10:00 u

Metallica

Woensdag 6 september

Alle events

Nieuwsgierig naar álle events?

Alle events
Uitgelicht
Fox Sports

Topper van de ijsberg

Eredivisie seizoen 2017 – 2018 is gestart. De eerste topwedstrijd is vroeg dit jaar. PSV neemt het in eigen huis op tegen Feyenoord. Wordt deze battle een voorbode?

Ziggo Dome

Toto

Op zaterdag 17 maart komt de legendarische Amerikaanse rockband Toto naar de Ziggo Dome!

Ziggo Dome

BLØF

Bløf komt weer naar de Ziggo Dome! Op 10 maart zie je ze live.

Nieuws