Bijzondere veiling voor de Jostiband

BN'ers en vrienden geven gul

EVENEMENT IS GEWEEST
25 augustus 2016, 19.30 uur
De Jostiband bestaat 50 jaar en dat vieren we in de Ziggo Dome. In aanloop naar het concert vindt op 25 augustus een veiling plaats waar veel bijzondere items onder de hamer gaan.

Iedereen is welkom

BN'ers en diverse vrienden van de Jostiband geven gul om de droom van de orkestleden te verwezenlijken. Ook Ziggo helpt hier graag aan mee. Dankzij de inzet van vele betrokkenen worden er op 25 augustus hele bijzondere items geveild. We verklappen niet alles, maar lichten wel alvast een klein tipje van de sluier op. Wat dacht je bijvoorbeeld van gesigneerde kleding van beroemde gastartiesten? Een spectaculaire ballonvaart? Of tickets en een backstagetour voor het concert in de Ziggo Dome?

Waarom deze veiling?

De Jostiband bestaat dit jaar 50 jaar. De droom van de orkestleden is om dit te vieren met een groots concert in de Ziggo Dome, met bekende artiesten, veel publiek en koninklijk applaus. Er is al veel geregeld. Voor de laatste loodjes vindt op 25 augustus een veiling plaats onder leiding van notaris John Kroes. Ben jij er ook bij?

Locatie: Landgoed Hooge Burch, De Haven
Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam.
Aanvang: 19.30 uur.

Gerelateerde artikelen

Agenda

Eindpunt Parijs

Zaterdag 1 juli

Het is de wielerronde met de grootste naam, de meeste volgers en de drukste bochten in de Alpen: de

F1 Grand Prix van Hongarije

Vrijdag 28 juli - 10.00 uur

Vorig jaar ging oma Max met een slakkenvaart over de Hungaroring. Althans, dat vond hij zelf. Gelukk

F1 Grand Prix van België

Vrijdag 25 augustus

Na een welverdiende zomerstop mogen de Formule 1-coureurs weer aan de bak in België. Een soort

F1 Grand Prix van Italië

Vrijdag 1 september

Een klassieker onder de Formule 1-grand prixs! Na België verplaatst het racegeweld zich dit kee

Metallica

Maandag 4 september

Metallica rockt op 4 en 6 september in de Ziggo Dome! Kaartverkoop start vrijdag 24 maart om 10:00 u

Metallica

Woensdag 6 september

Alle events

Nieuwsgierig naar álle events?

Alle events
Uitgelicht
Nieuws
Zaterdag 17 maart

Toto

Zaterdag 10 maart

BLØF